FURNITURE / Chairs and Stools / Stool 16144308

nr 1614 4308

STOOL

1950s, wear. Height: 60 cm,

1950-tal, slitage. Höjd: 60 cm

600

SEK 300

Monday April 22 2024
at 18:56:33

19/4 22:39:36 1      Vinnande bud