Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Etchings etc / Etching 9465308



*

nr 946 5308


ETCHING

Otto Grip, girl, signed, subject: 25x29,


Otto Grip, Flicka, signerad, motivet: 25x29


Estimate:

800

Sold:

SEK 300

Auction date:

Monday Mars 2 2015
at 19:25:02


  • Bid history
Time Bidder Bid
24/2 20:07:10 1      150 kr
25/2 19:44:38 2      150 kr
25/2 19:44:38 1      150 kr (Robot)
25/2 19:46:23 2      250 kr
1/3 19:19:53 3      250 kr
1/3 19:19:53 2      250 kr (Robot)
1/3 19:20:04 3      Vinnande bud


Läs om budbetjänten

  • Specialauktion
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: barnporträtt etsning etsningar flicka grafik otto grip porträttmåleri
  • 7072 ETCHING
    unidentified artist. Signed, numbered 4/50. Image ..//
    Present: SEK 1600

    Auction ends
    today
    19 jan at 20:37
  • 7068 COLOUR ETCHING
    Svenerik Jakobsson (b. 1934). Signed, numbered 11/..//
    Present: SEK 800

    Auction ends
    today
    19 jan at 20:47




Ladda ner broschyr