ART / Lithographs / Litograph 8034453
nr 803 4453
LITOGRAPH (F)
Lennart Strandh, 107/191, signerad-87, subject size: 20x25,
Lennart Strandh, 107/191, signerad-87, motivets mått: 20x25
300
SEK 200
Monday January 28 2013
at 19:39:47
28/1 15:36:35
28/1 19:34:47
200 kr