ART / Lithographs / Litograph in colors 12699147
*
nr 1269 9147
LITOGRAPH IN COLORS
unidentified artist. Sailing-boat. Numrerad 215/290. Subject: 53x47 cm,
Oidentifierad konstnär. Segelbåt. Numrerad 215/290. Ej signerad. Motivet: 53x47 cm
Droit De Suite
Estimate:
500
Sold:
SEK 350
Auction date:
Monday August 19 2019
at 20:06:52
- Bid history
Time
Bidder
Bid
18/8 18:57:40
1
300 kr
19/8 17:52:05
2
200 kr
19/8 17:52:05
1
250 kr (Robot)
19/8 17:53:34
2
300 kr
19/8 17:53:34
1
300 kr (Robot)
19/8 19:24:19
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad marin marinmotiv segelbåt segelbåtar segelfartyg segelskuta segelskutor
-
8061 LITOGRAPH IN C..
2 pcs, Bengt Landin (b. 1933), Sweden. Son, outer ..//
Present: SEK 100
Auction ends
this Monday
2 feb at 18:59
-
9025 LITOGRAPH IN C..
Albert Johansson (1926-1998), Sweden. Signed, numb..//
Auction ends
this Monday
2 feb at 19:36
-
9233 LITOGRAPH IN C..
Bengt Böckman (1926-2014), Sweden. Signed, numbere..//
Present: SEK 100
Auction ends
this Monday
2 feb at 20:08
-
9030 LITOGRAPH IN C..
Björn Wennerström. Signed, numbered 141/260. Litog..//
Present: SEK 100
Auction ends
this Monday
2 feb at 19:13
-
9091 LITOGRAPH IN C..
Camilla Pyk (b. 1966), Sweden. Signed, numbered 15..//
Auction ends
this Monday
2 feb at 18:19
-
9354 LITOGRAPH IN C..
Erik Olson, potatisplockarna. Signed, numbered 128..//
Auction ends
this Monday
2 feb at 19:56
*
LITOGRAPH IN COLORS
Läs om budbetjänten
nr 1269 9147
LITOGRAPH IN COLORS
unidentified artist. Sailing-boat. Numrerad 215/290. Subject: 53x47 cm,
Oidentifierad konstnär. Segelbåt. Numrerad 215/290. Ej signerad. Motivet: 53x47 cm
| Droit De Suite | |
|---|---|
| Estimate: | 500 |
| Sold: | SEK 350 |
| Auction date: |
Monday August 19 2019 |
- Bid history
| Time | Bidder | Bid |
|---|---|---|
| 18/8 18:57:40 | 1 | 300 kr |
| 19/8 17:52:05 | 2 | 200 kr |
| 19/8 17:52:05 | 1 | 250 kr (Robot) |
| 19/8 17:53:34 | 2 | 300 kr |
| 19/8 17:53:34 | 1 | 300 kr (Robot) |
| 19/8 19:24:19 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad marin marinmotiv segelbåt segelbåtar segelfartyg segelskuta segelskutor
-
8061 LITOGRAPH IN C..
2 pcs, Bengt Landin (b. 1933), Sweden. Son, outer ..//
Present: SEK 100
Auction ends
this Monday
2 feb at 18:59 -
9025 LITOGRAPH IN C..
Albert Johansson (1926-1998), Sweden. Signed, numb..//
Auction ends
this Monday
2 feb at 19:36 -
9233 LITOGRAPH IN C..
Bengt Böckman (1926-2014), Sweden. Signed, numbere..//
Present: SEK 100
Auction ends
this Monday
2 feb at 20:08
-
9030 LITOGRAPH IN C..
Björn Wennerström. Signed, numbered 141/260. Litog..//
Present: SEK 100
Auction ends
this Monday
2 feb at 19:13 -
9091 LITOGRAPH IN C..
Camilla Pyk (b. 1966), Sweden. Signed, numbered 15..//
Auction ends
this Monday
2 feb at 18:19 -
9354 LITOGRAPH IN C..
Erik Olson, potatisplockarna. Signed, numbered 128..//
Auction ends
this Monday
2 feb at 19:56



