KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 17423375
nr 1742 3375
Robert Haglund
(1844-1930), Sverige
Etsningar, 5 st i mapp, Svenska Riddarhuset med text av G. Upmark, Wahlström och Widstrand. Bildmått: 23x30, mapp: 47x37 cm. Ej signerad, oramad
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 24 november 2025
kl 18:35:01
24/11 18:19:51
Robert Haglund
Läs mer om Robert Haglund