KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Rödkrita 17004524

nr 1700 4524

Olle Nyman

(1909-1999), Sverige

Rödkrita, Signerad, nr 11, häst 11. Bildmått: 72x99 cm, yttermått inklusive ram: 81x107 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 12 maj 2025
kl 19:48:45

Olle Nyman

Läs mer om Olle Nyman