KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13735065

nr 1373 5065

O Bernander, Sofia Kyrka. Signerad, daterad 1975. Olja på duk, 65x80 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

250 kr

måndag 18 januari 2021
kl 20:24:09

  • Tema
  • 18 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm