KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 16107069

nr 1610 7069

Etsningar

6 st, Erik Ekroth (1883-1954), Sverige. signerade. Yttermått inklusive ram: 25x34cm

måndag 1 april 2024
kl 19:03:16