ART / Etchings etc / Etchings 14097002

nr 1409 7002

Gérard Titus-Carmel

(f. 1942), Frankrike

2 pcs, Gérard Titus-Carmel (b. 1942), France. Signed, numbered 82/100 respektive 20/100, dated -74. Sheet: ca 75x56 cm, oramade lösa blad,

ETCHINGS, 2 st, Signerad, numrerad 82/100 respektive 20/100, daterad -74. Bladets mått: ca 75x56 cm, oramade lösa blad

Gérard Titus-Carmel, French painter born 1942.

Yes

SEK 150

Monday August 2 2021
at 18:38:48

30/7 17:34:06 1      100 kr
31/7 08:25:53 2      Vinnande bud

  • Artist/Designer

Gérard Titus-Carmel

Read more about Gérard Titus-Carmel