ART / Watercolor paintings & Drawings / Gouache 11543759

nr 1154 3759

GOUACHE

Southern landscape, unidentified artist, signed, daterad 64, 61, 5x46, 5,

Sydländskt landskap, oidentifierad konstnär, signerad, daterad 64,61,5x46,5

300

Monday January 8 2018
at 18:25:47

Gouache