ART / Lithographs / Grafsikt blad 11482319
nr 1148 2319
Nito Vega
(f. 1961), Sverige
Nito Vega (b. 1961), Sweden. Signerad och numrerad 185/200. 36, 5x60 cm, löst blad.
Grafsikt blad, Signerad och numrerad 185/200. 36,5x60 cm
Condition: löst blad
Withdrawn
Monday December 4 2017
at 18:38:23
Nito Vega
Read more about Nito Vega