ART / Lithographs / Litograph 7457045
nr 745 7045
Einar Nerman
(1888-1983), Sverige
Einar Nerman (1888-1983), Pojke & muskvinna, (sign i tryck), subject size: 20 x 15,
LITOGRAPH (F), Einar Nerman (1888-1983), Pojke & muskvinna, (sign i tryck), motivets mått: 20 x 15
SEK 500
Monday Mars 5 2012
at 17:12:48
200 kr
150 kr
350 kr
300 kr
400 kr
450 kr
6
Einar Nerman
Read more about Einar Nerman