ART / Lithographs / Träsnitt 4543147
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik käte kollwitz linoleumsnitt litografier träsnitt vikskador
-
6445 WOOD ENGRAVING
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sweden. Signed, dated ..//
Auction ends
in a week
19 jan at 20:06
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik käte kollwitz linoleumsnitt litografier träsnitt vikskador
-
6445 WOOD ENGRAVING
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sweden. Signed, dated ..//
Auction ends
in a week
19 jan at 20:06



