FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 7347164
nr 734 7164
CHAIRS
8 pcs, baroque style, wear, skador på några sitsar.
8 st, barockstil
Condition: slitage, skador på några sitsar
2000
SEK 950
Monday January 16 2012
at 17:15:43
900 kr
750 kr
850 kr