ART / Misc. paintings / Grafisk konst 16704391

nr 1670 4391

Grafisk konst

Nathalie Djurberg & Hans Berg. Moderna Museets vänner Edition No6 2018. Signed, numbered 63/75, tryck på bambu textil, 20/75 cm,

Nathalie Djurberg & Hans Berg. Moderna Museets vänner Edition No6 2018. Signerad, numrerad 63/75, tryck på bambu textil, 20/75 cm. Längd: 107 cm, höjd: 62 cm

Yes

4000

SEK 3000

Saturday December 21 2024
at 20:55:11

20/12 00:07:39 1      Vinnande bud