ART / Misc. paintings / Grafisk konst 16704391
nr 1670 4391
Grafisk konst
Nathalie Djurberg & Hans Berg. Moderna Museets vänner Edition No6 2018. Signed, numbered 63/75, tryck på bambu textil, 20/75 cm,
Nathalie Djurberg & Hans Berg. Moderna Museets vänner Edition No6 2018. Signerad, numrerad 63/75, tryck på bambu textil, 20/75 cm. Längd: 107 cm, höjd: 62 cm
4000
SEK 3000
Saturday December 21 2024
at 20:55:11
20/12 00:07:39