ART / Lithographs / Litographs 10676502
nr 1067 6502
Wilhelm Wieger
(1890-1964)
5 pcs. Wilhelm Wieger (1890-1964), Stockholm, numrerade och signerade, subject: 60x40,
LITOGRAPHS, 5 st. Wilhelm Wieger (1890-1964), Stockholmsmotiv, numrerade och signerade, motivet: 60x40
1000
SEK 100
Monday November 7 2016
at 18:01:16
7/11 10:42:02