ART / Lithographs / Litographs in colors 17493518
nr 1749 3518
LITOGRAPHS IN COLORS
4 pcs, blåklockor, Rut Brangmo (b. 1926), Sweden, sommarmotiv. Signed, outer dimensions including frame: 41x31 - 62x52,
4 st, blåklockor, Rut Brangmo (f. 1926), Sverige, sommarmotiv. Signerade, färglitografi, yttermått inklusive ram: 41x31 - 62x52
SEK 100
Monday December 8 2025
at 20:29:32
6/12 18:52:38
- Thema-auction
Dec 8
Kvinnliga Konstnärer
Read more about Kvinnliga Konstnärer