MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Kanoner 12487366
nr 1248 7366
Kanoner
one pair, gjutjärn/trä. Length: 70,
Ett par, gjutjärn/trä. Längd: 70
Condition: skador, slitage
3000
SEK 2400
Monday April 15 2019
at 19:31:25
15/4 19:11:03
2.200 kr
15/4 19:26:25