KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14819226

nr 1481 9226

Helmer Avasalu

(1908-2000), Sverige

Signerad. Blandteknik, bildmått: 23x21 cm, yttermått inklusive ram: 43x36 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 8 augusti 2022
kl 19:36:53

6/8 22:48:10 1      Vinnande bud

Helmer Avasalu

Läs mer om Helmer Avasalu