KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12296319

nr 1229 6319

Albert-Émile Artigue

(1850-1927), Frankrike

Etsning, Flicka i karmstol. Signerad, numrerad 29/100. Motivet: 25x16 ca

Albert-Émile Artigue, fransk bildkonstnär född 1850, död 1927 .

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 21 januari 2019
kl 20:49:56

15/1 15:04:10 1      100 kr
16/1 22:14:56 2      Vinnande bud

Albert-Émile Artigue

Läs mer om Albert-Émile Artigue