ART / Oil paintings / Oil painting 12872351
nr 1287 2351
OIL PAINTING
Alex Sjögren, 1972. Signed. Oil on panel, 18, 5x23, 5cm,
Alex Sjögren, 1972. Signerad. Olja på pannå, 18,5x23,5cm
SEK 100
Monday November 11 2019
at 18:59:19
11/11 17:04:41