Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Pastel 11543772



*

nr 1154 3772


PASTEL

landscape, unidentified artist, signed, dagermått 34x41, lös ram.


Landskap, oidentifierad konstnär, signerad, dagermått 34x41


Condition: lös ram

Estimate:

300

Sold:

SEK 100

Auction date:

Monday January 8 2018
at 18:36:44


  • Bid history
Time Bidder Bid
4/1 17:37:25 1      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller färgkrita landskap landskapsmotiv landskapsmåleri pastell vattenfärg
  • 8360 PASTEL
    Monogramsignerad AE, modell, sheet: 36x25 cm, oute..//
    Present: SEK 100

    Auction ends
    tomorrow
    26 jan at 18:11
  • 8204 PASTEL
    unidentified artist. No signature, indoor picture,..//
    Present: SEK 100

    Auction ends
    tomorrow
    26 jan at 20:18




Ladda ner broschyr