KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 16651021
nr 1665 1021
Owe Gustafson
(f. 1940), Sverige
Tusch, "Grodman". Signerad, daterad 2010,69x49 cm, yttermått inklusive ram: 73x53 cm
Owe Gustafson, svensk konstnär född 1940.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 9 december 2024
kl 20:12:00
7/12 14:10:25