KONST / Litografier / Litografi 6467113
*
nr 646 7113
Rune Nilsson
(1927-1996), Sverige
Litografi, Akvarellerad, Rune Nilsson (1927-1996), Hökbo, 71x83
Rune Nilsson, född 1927, död 1996, svensk målare och tecknare.
Följerätt
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 21 juni 2010
kl 18:19:32
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
19/6 20:50:52
1
Vinnande bud
20/6 23:11:17
1
justering av budtak
- Konstnär/Designer
Rune Nilsson
Rune Nilsson, född 1927, död 1996, svensk målare och tecknare.
Läs mer om Rune Nilsson
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarellerad grafik hökbo litografi litografier rune nilsson svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:13
-
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:05
-
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:16
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:20
-
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:18
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:54
*
Rune Nilsson
Rune Nilsson, född 1927, död 1996, svensk målare och tecknare.
Läs mer om Rune Nilsson
nr 646 7113
Rune Nilsson
(1927-1996), Sverige
Litografi, Akvarellerad, Rune Nilsson (1927-1996), Hökbo, 71x83
Rune Nilsson, född 1927, död 1996, svensk målare och tecknare.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 100 kr |
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 21 juni 2010 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 19/6 20:50:52 | 1 | Vinnande bud |
| 20/6 23:11:17 | 1 | justering av budtak |
- Konstnär/Designer
Rune Nilsson
Rune Nilsson, född 1927, död 1996, svensk mÃ¥lare och tecknare.Läs mer om Rune Nilsson
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarellerad grafik hökbo litografi litografier rune nilsson svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:13 -
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:05 -
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:16
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:20 -
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:18 -
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:54



