FURNITURE / Chairs and Stools / Rocking chair 11457044
nr 1145 7044
ROCKING CHAIR
mid 20th century, bruksslitage.
1900-talets mitt
Condition: bruksslitage
800
SEK 1000
Monday November 20 2017
at 19:56:54
100 kr
150 kr
800 kr
350 kr
400 kr (Robot)
500 kr
600 kr (Robot)
6
700 kr
800 kr (Robot)
6
900 kr
- Thema-auction
Nov 20
Retro - 50/60-tal
Read more about Retro - 50/60-tal