MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Teddy bears 7198111
nr 719 8111
TEDDY BEARS
2 pcs, Steiff, äldre, height: 15-24, slitage och skador.
2 st, Steiff, äldre, höjd: 15-24
Condition: slitage och skador
1000
SEK 1600
Monday October 10 2011
at 17:40:21
1.000 kr
1.100 kr
1.500 kr