ART / Lithographs / Litograph in colors 14885261
nr 1488 5261
Lenny Clarhäll
(f. 1938), Sverige
Lenny Clarhäll (b. 1938), Sweden. Solnedgång över liten by vid sjö. Signed, litograph in colors, numbered 62/260. Bildyta: 65x48 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Solnedgång över liten by vid sjö. Signerad, färglitografi, numrerad 62/260. Bildyta: 65x48 cm
Lenny Clarhäll, born 1938, Swedish.
SEK 300
Monday September 5 2022
at 18:05:51
31/8 13:58:24