FURNITURE / Tables / Coffee table 5704565

nr 570 4565

COFFEE TABLE

Lenght: ()

Intarsia 30/40-tal diameter: 61, höjd: 55

Condition: slitage, skador

100

SEK 600

Monday Mars 9 2009
at 19:45:03