ART / Lithographs / Litograph in colors 16795076
nr 1679 5076
Mårten Andersson
(1934-2017), Sverige
Mårten Andersson (1934-2017), Sweden. Signed, numbered 60/460, torg. Litograph in colors, Image dimensions: 54x64 cm, outer dimensions including frame: 63x72,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 60/460, torg. Färglitografi, bildmått: 54x64 cm, yttermått inklusive ram: 63x72 cm
Mårten Andersson, Swedish painter, born 1934, dead 2017.
1500
SEK 1000
Monday February 17 2025
at 20:11:02
14/2 18:38:06
Mårten Andersson
Read more about Mårten Andersson