KONST / Litografier / Färglitografi 15966166

nr 1596 6166

Axel Olson

(1899-1986), Sverige

Signerad, numrerad 38/260. Färglitografi, bildmått: 21x65 cm, yttermått inklusive ram: 37x78 cm

Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 5 februari 2024
kl 18:58:33

Axel Olson

Läs mer om Axel Olson