KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17474200
nr 1747 4200
Sven Inge Höglund Demonér
(1935-2008), Sverige
Signerad, daterad -87. Bladets mått: 96x62 cm, blandteknik, yttermått inklusive ram: 103x71 cm. Signerad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 8 december 2025
kl 20:00:03
8/12 19:55:03
Sven Inge Höglund Demonér
Läs mer om Sven Inge Höglund Demonér