KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14088069
*
nr 1408 8069
Lee Reynolds
(f. 1936), USA
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 121x153 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 juli 2021
kl 20:59:15
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/7 16:23:47
1
150 kr
18/7 15:00:50
1
250 kr
19/7 20:52:30
2
150 kr
19/7 20:52:30
1
200 kr (Budbetjänt)
19/7 20:53:02
2
250 kr
19/7 20:53:02
1
250 kr (Budbetjänt)
19/7 20:54:16
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: amerika amerikansk lee reynolds olja olja på duk oljemålning oljemålningar usa
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:34
-
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:37
-
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:01
-
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:10
-
7099 Oljemålning
Birgitta Sundström Jonsdotter. Signerad, daterad 1..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:49
*
Lee Reynolds
Läs om budbetjänten
nr 1408 8069
Lee Reynolds
(f. 1936), USA
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 121x153 cm
| Utrop: | 600 kr |
|---|---|
| Såld: | 300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 19 juli 2021 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 17/7 16:23:47 | 1 | 150 kr |
| 18/7 15:00:50 | 1 | 250 kr |
| 19/7 20:52:30 | 2 | 150 kr |
| 19/7 20:52:30 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
| 19/7 20:53:02 | 2 | 250 kr |
| 19/7 20:53:02 | 1 | 250 kr (Budbetjänt) |
| 19/7 20:54:16 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: amerika amerikansk lee reynolds olja olja på duk oljemålning oljemålningar usa
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:34 -
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:37 -
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:01 -
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:10 -
7099 Oljemålning
Birgitta Sundström Jonsdotter. Signerad, daterad 1..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:49



