KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16463202

nr 1646 3202

Edgar Saving

(f. 1970), Sverige

Oljemålning, Village. Signerad. Olja på duk, 110x110 cm, yttermått inklusive ram: 113x113 cm

Kondition: sned/slagen ram

Edgar Saving, född 1970 i Stockholm, svensk målare.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 30 september 2024
kl 20:14:00

29/9 19:37:24 1      Vinnande bud
29/9 19:44:22 1      justering av budtak

Edgar Saving

Läs mer om Edgar Saving