KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16463202
nr 1646 3202
Edgar Saving
(f. 1970), Sverige
Oljemålning, Village. Signerad. Olja på duk, 110x110 cm, yttermått inklusive ram: 113x113 cm
Kondition: sned/slagen ram
Edgar Saving, född 1970 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 30 september 2024
kl 20:14:00
29/9 19:37:24
29/9 19:44:22