MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Rocking horse 13803119

nr 1380 3119

ROCKING HORSE

length: 108 cm, height: 80 cm, wear, damages.

längd: 108 cm, höjd: 80 cm

Condition: slitage, skador

800

SEK 3200

Monday February 22 2021
at 19:36:31