ART / Etchings etc / Etching 8371335

nr 837 1335

ETCHING

Signerad 1800-tal, subject size: 22x18,

Signerad 1800-tal, motivets mått: 22x18

SEK 150

Monday July 29 2013
at 19:29:58

22/7 18:35:20 1      100 kr
29/7 11:37:54 2      Vinnande bud