KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12012639
nr 1201 2639
Frederick Park Fairer
(1910-1984)
Oljemålning, Frederick Park Fairer (1910-1984), Lekande barn. Signerad FP Fairer. Olja på pannå, 50x61 cm, oramad
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
måndag 3 september 2018
kl 18:39:54
100 kr
450 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)