KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14819075
nr 1481 9075
Ion Radu, "Marina", akryl. Signerad, daterad -02. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 71x71 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 8 augusti 2022
kl 19:18:28
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
450 kr