KONST / Litografier / Grafiskt blad 11031572
*
nr 1103 1572
Karin Dahlin
(f. 1975), Sverige
Grafiskt blad, EA-upplaga, Karin Dahlin (f. 1975), bladets mått: 47x45, Löst blad, Rådjur
Karin Dahlin, svensk bildkonstnär född 1975.
Följerätt
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 24 april 2017
kl 19:08:55
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/4 21:25:48
1
150 kr
24/4 09:27:17
2
300 kr
24/4 18:49:46
3
250 kr
24/4 18:49:46
2
300 kr (Budbetjänt)
24/4 18:52:08
3
350 kr
24/4 19:03:55
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: djur djurmotiv ea-upplaga grafiskt blad karin dahlin litografier löst blad rådjur svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:13
-
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:05
-
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:16
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:43
-
7085 Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 15/100,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:31
*
Karin Dahlin
Karin Dahlin, svensk bildkonstnär född 1975.
Läs om budbetjänten
nr 1103 1572
Karin Dahlin
(f. 1975), Sverige
Grafiskt blad, EA-upplaga, Karin Dahlin (f. 1975), bladets mått: 47x45, Löst blad, Rådjur
Karin Dahlin, svensk bildkonstnär född 1975.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 400 kr |
| Såld: | 400 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 24 april 2017 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 22/4 21:25:48 | 1 | 150 kr |
| 24/4 09:27:17 | 2 | 300 kr |
| 24/4 18:49:46 | 3 | 250 kr |
| 24/4 18:49:46 | 2 | 300 kr (Budbetjänt) |
| 24/4 18:52:08 | 3 | 350 kr |
| 24/4 19:03:55 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: djur djurmotiv ea-upplaga grafiskt blad karin dahlin litografier löst blad rådjur svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:13 -
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:05 -
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:16
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54 -
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:43 -
7085 Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 15/100,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:31



