KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13767080
nr 1376 7080
Signerad Lindblad, blomsterstilleben. Olja på duk, 43x52cm, yttermått inklusive ram: 53x62cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 1 februari 2021
kl 20:10:02
26/1 20:24:21
100 kr
1/2 19:13:51