KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14235072
nr 1423 5072
Hans Ångsäter
(f. 1935), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 75x29cm, yttermått inklusive ram: 90x43cm
Hans Ångsäter, född 1935 i Ljusdal, Hälsingland, svensk målare.
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 20:41:56
100 kr
150 kr
Hans Ångsäter
Läs mer om Hans Ã…ngsäter