KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11018364

nr 1101 8364

Akvarell

signerad. Insjö, 48x70

Utrop:

800 kr

Såld:

150 kr

måndag 10 april 2017
kl 20:21:00

5/4 20:45:05 1      100 kr
10/4 19:18:17 2      Vinnande bud