ART / Sculptures and works of art / Dalecarlian horse 8482426

nr 848 2426

DALECARLIAN HORSE

1950s, height: 43 cm, wear, damages.

50-tal, höjd: 43 cm

Condition: slitage, skador

SEK 1300

Monday September 23 2013
at 18:07:37