ART / Lithographs / Litographs in colors 15418183
nr 1541 8183
Björn Lindroth
(1931-1999), Sverige
3 pcs, Björn Lindroth (1931-1999), Sweden. Signerade och numrerade, outer dimensions including frame: 50x65,
LITOGRAPHS IN COLORS, 3 st, Signerade och numrerade, yttermått inklusive ram: 50x65 cm
Björn Lindroth, Swedish painter, born 1931, dead 1999.
800
SEK 500
Monday May 22 2023
at 18:39:37
18/5 12:19:37
Björn Lindroth
Read more about Björn Lindroth