ART / Lithographs / Graphic art 15417190
nr 1541 7190
GRAPHIC ART
3 pcs, oramade lösa blad, Grafiska Sällskapet. Lars Johansson, Birgitta Nehrman, John Franzén. Signerade och numrerade 10/260. Sheet: ca 50x40 cm,
3 st, oramade lösa blad, Grafiska Sällskapet. Lars Johansson, Birgitta Nehrman, John Franzén. Signerade och numrerade 10/260. Bladets mått: ca 50x40 cm
SEK 100
Monday May 22 2023
at 20:31:20
16/5 22:53:41
22/5 11:11:06