KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14477355
nr 1447 7355
Walter Adams, Blomsterstilleben. Signerad. Olja på duk, 89x119, yttermått inklusive ram: 104x135 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 7 februari 2022
kl 19:34:08
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
2.000 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr