KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14252940
nr 1425 2940
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, Höst i byn, monogramsignerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 60x67
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 20:01:16
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg