ART / Lithographs / Litographs 10676503
nr 1067 6503
Wilhelm Wieger
(1890-1964)
4 pcs. Wilhelm Wieger (1890-1964), Stockholm, numrerade och signerade, subject: 40x60,
LITOGRAPHS, 5 st. Wilhelm Wieger (1890-1964), Stockholmsmotiv, numrerade och signerade, motivet: 40x60
1000
SEK 100
Monday November 7 2016
at 18:03:10
7/11 10:40:57