KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Tavla 5977121
nr 597 7121
Tavla
Sten Kauppi, 1950-tal, kvinna med barn i famn, ca 37, 5 x 19, 5 cm, signerad: ”Sten Kauppi -55”
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 31 augusti 2009
kl 18:08:55
31/8 17:49:17
31 aug
TEMA Vintage
Mode, Märthaskolan och vackra textilier
"Märt ...
Läs mer om TEMA Vintage