MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Teak 5064082

nr 506 4082

Teak

Lenght: ()

3 del, 1950-tal, bricka Johnny Mattsson (1906-1970), 2 x skål teak Sandkvist Vemdalen, Sverige 1950-tal, signerad: ”SS”, en med etikett: Sandkvist VEMDALEN, största längd 45 cm

Withdrawn

Monday January 28 2008
at 16:43:33

  • Jan 28

TEMA H55 och 50-tal

På H55, Helsingborgsutställnin

Read more about TEMA H55 och 50-tal