MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Teak 5064082
nr 506 4082
Teak
Lenght: ()
3 del, 1950-tal, bricka Johnny Mattsson (1906-1970), 2 x skål teak Sandkvist Vemdalen, Sverige 1950-tal, signerad: ”SS”, en med etikett: Sandkvist VEMDALEN, största längd 45 cm
Withdrawn
Monday January 28 2008
at 16:43:33