ART / Etchings etc / Carborundumetsning 13546592
nr 1354 6592
Attila Balla
(f. 1959), Ungern
Attila Balla (b. 1959), Hungary. Signed, HC-upplaga (hors de commerce), 1986, sheet: 107x78,
Carborundumetsning, Signerad, HC-upplaga (hors de commerce), 1986, bladets mått: 107x78 cm
(Attila Balla, painter born 1959.
Monday October 19 2020
at 18:25:31